جاکفشی

در این مطلب از سایت شیکند شما را راهنمایی خواهیم کرد تا در خرید جاکفشی انتخاب درستی داشته باشید.

تا قرن نوزدهم کفش ها غالبا بوسیله کفش دوز ها و با کمک دست و البته در کارگاه های کوچک دوخته می شدند. بخاطر این که این محصول فقط برای یک سایز پای خاص فرد سفارش دهنده و به تعدادی محدود تولید می گردیدند، به همین خاطر نیاز به تولید انبوه این محصول نیز حس نمی گردید، و البته همین دلیل نیز باعث می شد تا نیازی به تهیه یک عدد جاکفشی در منازل حس نشده و به طبع آن و به دلیل نبود تقاضای آن، نیز تولید نمی شد. در این حوزه نیز ما شاهد رشد شدیدی در نوآوری و تولید بودیم و تنوع در فرایند های تولید موجب گردید تا صنعت کفش، تبدیل به صنعتی نوین گردیده و به طبع آن به دلیل افزایش موجودی کفش ها در انبار، نیاز به جاکفشی نیز رشد یافت. امروزه تقریبا تولید جاکفشی نیز تقریبا به اندازه خود تولید کفش به مرحله تولید انبوه رسیده است. صنعت ساخت آن نیز در طی زمان پیشرفت بسیار زیادی را به خود تجربه کرده است. از نوع ساده آنها و دارای چند ردیف یا طبقه اولیه گرفته تا جاکفشی های چوبی ای که دارای طرح های مدل کمدی هستند، از جاکفشی های فی و معمولی سنگین گرفته، تا جاکفشی های پلاستیکی و سبک، همگی به مرور زمان وارد بازار گردیده و با پیشرفت و گذشت زمان، رونق گرفته و در مدل ها، اندازه ها، رنگ ها و مواردی و انواع و اقسام مختلف تولید گردیدند.

جاکفشی چیست؟

جاکفشی نوعی قفسه مخصوص است که به رنگ ها و طرح های مختلف ساخته و طراحی می گردد. البته برخی تولید کننده گان آن را از چوب، برخی پلاستیک، تعدادی از فات متفاوت و غیره می سازند. اینها دارای مکانیزم های متفاوت و یا طرح ها و سایز های مختلفی می باشند. نوع بزرگ انها را معمولا در فروشگاه های کفش مشاهده می نمایید. فروشگاه های کفش از این وسیله برای نگهداری و نمایش انواع کفش های خود استفاده می کنند، البته در منازل در جاهای مختلفی شما می توانید آن را مشاهده نمایید، مکان هایی همچون کنار درب ورودی، اتاق خواب و

اندازه های هر قسمت از جاکفشی ها به چه میزان می باشد؟

عمق و یا محفظه هر جاکفشی بر اساس سایز و اندازه کفش ها انتخاب می گردد، میزان ارتفاع کفش ها نیز فاصله هر طبقه را برای ما مشخص می سازد. کفش های پاشنه بلند و کفش های که تا روی قوزک پا را می توانند بپوشانند، این نوع از کفش ها معمولا نیاز به ارتفاع بیشتری در قسمتی از آن که قرار می گیرند خواهند داشت. ولی در کل میزان ارتفاع طبقات آن را حدود 13 اینچ در نظر می گیرند، و در این میزان ارتفاع معمولا اکثر کفش ها جا خواهند گرفت. "

معمولا جاکفشی ها را در کجای منزل قرار می دهند؟

در منازل مختلف هر کس بنا به سلیقه شخصی خود، محل قرار گیری آن را انتخاب می نماید، ولی معمولا افراد از جهت های جنوبی و یا جنوب غربی برای قرار دادن آن بهره می گیرند. و آنها را نباید (یا کمتر) رو به شمال قرار داد. البته رو به شرق و یا شمال شرقی نیز کمتر مشاهده شده است. در صورتی که ورودی منزل به سمت شمال و یا شرق باشد، سعی کنید آن را در محلی نزدیک به درب ورودی قرار ندهید. حال به سوالات حاشیه ای می پردازیم:

بهترین روش برای نگهداری یک کفش چگونه است؟

هیچ گاه کفش ها را بر روی سطح زمین رها ننمایید کفش ها را بر روی جاکفشی هایی که کف آن ها سیمی است قرار ندهید. کفش ها را براساس دسته بندی ای منظم بر روی آن قرار دهید. همیشه سعی کنید قفسه های آنها را تمیز نگهدارید. چند ظرف بر روی جاکفشی قرار داده و سعی کنید کفش ها را بر روی آن محل قرار دهید. کفش های دارای پاشنه بلند را در قسمت بالایی آنها قرار دهید. سعی کنید صندل ها، دمپایی ها و امثال آن را در محلی از آن قرار دهید که مثلا درب نداشته باشد.

اندازه عرض هر طبقه از جاکفشی چه میزان لازم است باشد؟

از آن جا که تقریبا متوسط اندازه کفش ها 12 اینچ طول دارند، پس بهتر است که اندازه عرض هر طبقه از جاکفشی ها را حداقل 12 اینچ و بیشتر در نظر بگیریم.

چه نوع جاکفشی می تواند بیشترین طرفدار را به خود اختصاص دهد؟

معمولا همانطور که در چند بخش قبل عنوان نمودیم، جاکفشی ها از مواد مختلفی ساخته می شوند، پلاستیکی و فی و چوبی، سه ماده اصلی مورد استفاده در آنها هستند. در میان این سه ماده معرفی شده، نوع چوبی بیشترین طرفدار را دارا می باشد، این نوع از همیشه زیباترین و با طراوت ترین جاکفشی ها هستند، این نوع دارای طرحی های مختلف بوده و می توانند دارای مدل های متنوعی باشند. می توان از رنگ ها و طرح های مختلفی برای منازل استفاده نمود. در کل جاکفشی چوبی پرطرفدار ترین و با پرستیژ ترین نوع محسوب می گردند.

 

منبع : خرید جاکفشی

راهنمای انتخاب و خرید جاکفشی برای سال جدید

ها ,جاکفشی ,های ,کفش ,تولید ,نیز ,کفش ها ,آن را ,ها را ,ها و ,بر روی

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز آموزشی نیایش قوچان بِدونِ طُ❤ مِثلِ ماهیِ بِدونِ آبَم H خرید شماره مجازی بدون ریپورت و ارزان حلقه شهید ابراهیم هادی بچه آدم فانوس خرید و فروش و سفارش طراحی طلا آنلاین ↔تضمین بارتهران↔ دانلود آهنگ ترکی کسب درآمد از اینترنت